Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/mkuzniar/mateuszjaniec.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/mkuzniar/mateuszjaniec.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/mkuzniar/mateuszjaniec.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468
Plener z okazji pierwszej Komunii Świętej – fotografia komunijna Dębica - Mateusz Janiec Plener z okazji pierwszej Komunii Świętej – fotografia komunijna Dębica - Mateusz Janiec
11 kwietnia, 2017 Mateusz Janiec

Plener z okazji pierwszej Komunii Świętej – fotografia komunijna Dębica

Fotografia komunijna Dębica – sesje plenerowe z okazji pierwszej Komunii Świętej.

Komunia Św. to wyjątkowe wydarzenie, w życiu dziecka i rodziców. Warto uwiecznić zachować ten czas w postaci pięknych fotografii, które będą wspaniałą pamiątką.

Jak wiadomo wielu rodziców nie ma wpływu na wybór fotografa, który wykona reportaż z tego dnia i nie do końca jest zadowolonych ze zdjęć z komunii. Dla wszystkich, którzy chcą mieć piękne, ciekawe zdjęcia przygotowałem coś szczególnego.

 

Sesja plenerowa dziecka, który przystępuje do pierwszej Komunii Świętej. Sesja taka ma wiele zalet w porównaniem z sesją w dzień Komunii Św.

Plener można wykonać w dowolnym dniu po uroczystości, np. w trakcie trwania tzw. białego tygodnia. Bez pośpiechu, niepotrzebnych nerwów, w spokojnej atmosferze i przy odpowiedniej pogodzie. Na taki plener wystarczy poświęcić ok 30 – 45 minut, tak więc nie zabierze to dużo czasu. Z sesji otrzymujecie 15 zdjęć (można też więcej) po starannej obróbce graficznej oraz 5 odbitek w formacie 15x23cm.  Możemy wspólnie wybrać odpowiednią do tego scenerię, np. w parku , w lesie, czy też w pięknym naturalnym ogrodzie. Akurat w maju oraz na początku czerwca wiele roślin zachwyca swoim pięknem, np. lilaki, konwalie, floksy, azalie , złotokapy, piękne głogi oraz wiele innych.

Fotografia komunijna Dębica

Mam do dyspozycji dwa piękne naturalne, nietypowe ogrody, oraz wiele innych miejsc 🙂 W przypadku gdy pogoda nie dopisze dysponuję też własnym studiem fotograficznym, gdzie może odbyć się sesja. Sesje będą odbywać się w Dębicy i okolicach. Pamiętajcie że podczas sesji mogę też zrobić zdjęcia z rodzicami i rodzeństwem.

Wszystkim, którzy zastanawiają się nad prezentem dla dziecka, które przystępuje do pierwszej Komunii Św. (w szczególności mam tu na myśli rodziców chrzestnych), można podarować voucher na taki właśnie plener. Będzie to udany prezent, który pozostanie na bardzo długo, a co najważniejsze będzie wywoływał piękne wspomnienia. Zainteresowanych plenerami i Voucherami na prezent zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź przez e-mail.

A teraz kilka kadrów dzieciaków z ubiegłych lat.

 

fotografia komunijna

Tagged: , ,

Bądzmy w kontakcie

Do zobaczenia wkrótce!